Jdi na obsah Jdi na menu
 Pro hlinečáky tu je lákavá nabídka. Nemáš doposavad bezdrátové připojení, nebo nejsi se svým momentálním připojením spokojen?!


 

Zde je SpeedFree Hlinecká Bezdrátová komunitní síť, Vaše spojení se světem.


 

Proč platit více, když nemusíš? Po kliknutí na cena připojení se dozvíš, co potřebuješ.


Tarify

(zdroj Speedfree)


Speedfree je Občanské sdružení které buduje komunitní síť v Hlinsku. Občanské sdružení Speedfree je nezisková organizace. To znamená že nikdo skrze sdružení nevydělává žádné peníze z jakýchkoli finančních prostředků sdružení.

Do našeho sdružení je možné se připojit již nyní máme vybudované první dvě AP na střeše našeho domu v ulici Květná, a na paneláku v ulici Jiráskova, tyto budovy mají poměrně dobrý výhled do města, o tom se můžete přesvědčit v naší fotogalerii.

Proč tohle děláme? Naším cílem je mít co nejkvalitnější a cenově nejdostupnější připojení do internetu a síť podle našich představ.

První myšlenka několika lidí sdílet si jednu přípojku do internetu za účelem lepšího, levnějšího a dostupnějšího připojení vznikla pravděpodobně v Praze, kde takovéhle sdružení existují již několik let a má několik tisíc členů - www.czfree.net Od tohoto sdružení se začaly rozvíjet i další sdružení v dalších městech a vesnicích ( Klfree, HKfree a další...).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář